Menu

Menu dodatkowe

 • ółążść‡

Wyszukiwanie

W naszej diecezji

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła – 14 października 2018r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w październiku są codziennie o godz. 1715. Modlitwa różańcem połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i czytanym rozważaniem. Dzieci mają swoją modlitwę różańcową w czwartki o godz. 16.30.
 2. Tydzień temu przeżywaliśmy w parafii Różaniec Rejonowy. W sześciu miejscach, między blokami, zgromadziło się około 180 osób na wspólną modlitwę różańcem. Cieszy to świadectwo wiary i chęć przeżywania jej razem z innymi.
 3. Zachęcamy rodziny do wspólnej modlitwy różańcem w domu w październiku. Jeśli jest chęć to i czas się znajdzie...
 4. Dziś obchodzimy Dzień Nauczyciela, a w czwartek z racji wspomnienia św. Łukasza Ewangelisty – święto Służby Zdrowia. Pracownikom Oświaty i Służby Zdrowia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa!
 5. Jutro przeżywamy w naszej Ojczyźnie Dzień Dziecka Utraconego. W tym cierpieniu rodziców jako chrześcijanie pragniemy być razem i iść razem dalej. Msza św. w intencji rodziców dzieci utraconych odbędzie się w kościele MBNP w Malborku jutro o godz. 14. Bezpośrednio po Mszy św. symboliczne odprowadzenie do grobu na cmentarz na Wielbarku.
 6. 40 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na stolicę piotrową przypada we wtorek 16 października. Zapraszamy tego dnia na wspólną modlitwę różańcową za pośrednictwem św. Jana Pawła II o godz. 17.15. Wieczorna adoracja do godz. 20 będzie prowadzona przez grupę parafian i poświęcona osobie naszego świętego Rodaka. Rocznicy poświęcony jest również dzisiejszy numer „Gościa Niedzielnego”.
 7. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Marka mają spotkania w tym tygodniu o godz. 19 – dziewczęta w poniedziałek, a chłopcy we wtorek.
 8. Organizujemy wyjazd w ramach Europejskiego Spotkania Młodych w duchu Taize. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Madrycie. W drodze planujemy jednodniowy przystanek i nocleg w Paryżu. Wyjazd 26 grudnia, powrót 2 stycznia. Więcej informacji u ks. Marka.
 9. Wspólnota neokatechumenalna z parafii MB Nieustającej Pomocy w Malborku zaprasza dorosłych i młodzież na katechezy. Szczegóły na plakacie w gablocie na zewnątrz kościoła.
 10. Małżonkowie są zaproszeni na bal z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, który jest organizowany w Nowym Dworze Gdańskim w sobotę 17 listopada. Szczegóły również na plakacie.
 11. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców bloku Kotarbińskiego 13 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w najbliższą sobotę od godz. 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 11 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę. Grupa sprzątających była wyjątkowo liczna – aż dwadzieścia osób. Dziękujemy też za kwiaty przyniesione do wystroju świątyni. Bóg zapłać.
 12. Parafia św. Jana w Malborku organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy, Oświęcimia, Leśniowa, Gidli. Termin 23-25 listopada. Bliże informacje w zakrystii. Tel. 502613597

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła – 7 października 2018r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w październiku są codziennie o godz. 1715. Modlitwa różańcem połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i czytanym rozważaniem. Dzieci będą miały swoją modlitwę różańcową w czwartki o godz. 16.30.
 2. Wszystkich parafian zapraszamy dziś do udziału w Różańcu Rejonowym. Opisaliśmy to w ostatnio roznoszonym Liście „Bądźmy razem”. Rejony I, II i III o godz. 15, IV, V i VI godz. 16 w miejscach wybranych między blokami. Niech ta nasza wspólna modlitwa będzie świadectwem naszej wiary i obejmie całą naszą wspólnotę sąsiedzką i parafialną.
 3. Dzieci z pomocą swoich bliskich wykonały rodzinny dziesiątek różańca. Dzisiaj są one święcone z zaproszeniem do tego, aby w rodzinach modlić się wspólnie w październiku na różańcu.
 4. Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Grzegorza mają swoje spotkania w tym tygodniu o godz. 19. Dziewczęta w poniedziałek a chłopcy w czwartek.
 5. Wszystkich Posłańców, Rejonowych i Parafialny Zespół Koordynacyjny serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia osób zaangażowanych w Program Odnowy Parafii. Spotkamy się w sali parafialnej na nowej plebanii w sobotę 13 października w godzinach od 10 do 14.
 6. W sobotę przypada 13 dzień października – rocznica zakończenia objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy do udziału w corocznej Procesji Fatimskiej, która wyruszy po wieczornej Mszy św. i przejdzie ulicami Nowowiejskiego, Westerplatte i Konopnickiej. Będziemy razem modlić się w intencjach naszych rodzin.
 7. Kolejny w Polsce „Dzień Papieski” przeżywać będziemy za tydzień pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla ubogiej młodzieży.
 8. Mamy nadzieję, że małżonkom po ostatniej niedzieli udało się choć raz razem pomodlić na różańcu. Bardzo zachęcamy.
 9. Żony zapraszamy na specjalny różaniec w intencjach małżeństw i rodzin w czwartek o godz. 17.15. Potem Msza św. i krótkie spotkanie kobiet.
 10. Nasz chór parafialny „Cantate Domino” zaprasza zarówno panie jak i panów do wspólnego wielbienia Boga śpiewem. Próby odbywają się w czwartki po wieczornej Mszy św. Nasz chór jest jedynym parafialnym chórem w Malborku. Zapraszamy!
 11. Organizujemy jednodniowy wyjazd autokarem do Polskiego Nazaretu, czyli sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Pojedziemy w sobotę 10 listopada. W drodze powrotnej zajedziemy do sanktuarium Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Przyjmujemy zgłoszenia.
 12. W przyszłym roku przygotowujemy dwa wyjazdy – do Rosji i Iranu. Programy umieszczone są na stronie parafialnej. Bliższe informacje w zakrystii.
 13. Wspólnota neokatechumenalna z parafii MB Nieustającej Pomocy w Malborku zaprasza dorosłych i młodzież na katechezy. Szczegóły na plakacie na zewnątrz kościoła.
 14. Małżonkowie są zaproszeni na bal z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, który jest organizowany w Nowym Dworze Gdańskim w sobotę 17 listopada. Szczegóły również na plakacie.
 15. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 11 po pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w najbliższą sobotę od godz. 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 9 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę. Szczególne podziękowanie za przyniesione kwiaty
 16.  

  Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła – 30 września 2018r.
 1. Jutro rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy dzieci, aby z pomocą swoich bliskich wykonały rodzinny dziesiątek różańca. Można wykonać go z dowolnych materiałów. Jeden paciorek na „Ojcze nasz” i dziesięć na „Zdrowaś Maryjo”. Ważne, żeby to była praca ręczna i wspólna w domu. Dziesiątki różańcowe przyniesiemy do kościoła w niedzielę za tydzień.
 2. Nabożeństwa różańcowe w październiku będą codziennie o godz. 1715. Modlitwa różańcem połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i czytanym rozważaniem. Dzieci będą miały swoją modlitwę różańcową w czwartki o godz. 16.30.
 3. W Liście „Bądźmy Razem” roznoszonym ostatnio przez posłańców zapraszamy do zorganizowania i udziału w Różańcu Rejonowym. Bardzo zachęcamy do włączenia się w to wspólne dzieło modlitwy i świadectwo wiary.
 4. Po dzisiejszej Niedzieli Małżeństw zapraszamy małżonków do modlitwy w intencji małżeństw. Mężów zapraszamy w najbliższą środę na godz. 17.15 – różaniec i Msza św. a po niej krótkie spotkanie mężczyzn. Żony zapraszamy w czwartek po następnej niedzieli, czyli 11 października, również o godz. 17.15 – różaniec i Msza św. a po niej krótkie spotkanie kobiet. Serdecznie zapraszamy.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. z okazją do spowiedzi o godz. 7, 16.30 i 18. Przed południem odwiedziny z Komunią św. u chorych.
 6. Osoby, które obchodzą pierwsze piątki miesiąca zachęcamy do udziału w Nabożeństwie Pokutnym w czwartek o godz. 19 w kościele. Jest wtedy czas na spokojne przygotowanie duchowe i przystąpienie do spowiedzi.
 7. Zapraszamy na wyjazd autokarowy do Warszawy na „Stadion Młodych”. Jest to spotkanie, na którym gromadzi się młodzież z całej Polski, aby słuchać muzyki chrześcijańskiej oraz świadectw znanych ludzi. Wyjazd w sobotę 6 października o godz. 7.30. Koszt 55zł. Więcej informacji u ks. Marka.
 8. Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w Program Odnowy i Ewangelizacji Parafii – Posłańców, Rejonowych i pozostałych – na Dzień Wspólnoty w sobotę 13 października. Spotkamy się w sali parafialnej na nowej plebanii w godzinach od 10 do 14. Prosimy zaplanować sobie udział w tym spotkaniu.
 9. Na stoliku pod chórem jest pudełko nazywane skrzynką na pytania i tematy. Prosimy o refleksje na temat modlitwy różańcowej, nabożeństwa październikowego w naszej parafii. Można na kartce przynieść je i wrzucić do skrzynki np. w przyszłą niedzielę.
 10. Małżonków sakramentalnych zapraszamy na rekolekcje w Krynicy Morskiej w weekend 12-14 października. Każde małżeństwo może w nich uczestniczyć. Bliższe informacje w zakrystii.
 11. Dziękujemy uczestnikom lipcowej pielgrzymki do Rumunii, którzy ufundowali dwie oliwne lampy, które będą ustawiane na ołtarzu przy monstrancji podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu.
 12. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 9 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w najbliższą sobotę od godz. 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 8 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę.
 13. Dziś ostatnia niedziela, gdy jest w naszym kościele wystawa o naszej Patronce św. Urszuli Ledóchowskiej. W tygodniu zostanie przewieziona do parafii Miłosierdzia Bożego na Wielbarku. Zachęcamy tych, którzy jeszcze wystawy nie zobaczyli, by zrobili to po Mszy św.
 14. Gość Niedzielny” zawiera dziś m.in. artykuły o św. Teresie z Lisieux, o wizycie Papieża na Litwie a także o malborskiej ziemi a dokładnie o kapłanie z nią bardzo związanym - ks. Władysławie Łędze, którego ulicę mamy w Malborku. Artykuł przygotował nasz parafianin Piotr Szwedowski. Zapraszamy do lektury.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła – 23 września 2018r.

 1. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się jutro (24 września) po wieczornej Mszy św. w kaplicy.
 2. Kandydaci do bierzmowania mają zapisy w tym tygodniu. Urodzeni w 2003 r. - 24 i 25 września; urodzeni w 2002 r. - 26 i 27 września. Każdego dnia w kancelarii w godzinach od 16 do 17.30.
 3. Niedzielę Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii przeżywać będziemy za tydzień (30 września) na każdej Mszy św. Zapraszamy małżonków na tę uroczystość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i prosimy o przekazanie zaproszenia znajomym małżeństwom.
 4. Zbliża się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Juz teraz zapraszamy dzieci, aby z pomocą swoich bliskich wykonały rodzinny dziesiątek różańca. Można wykonać go z dowolnych materiałów. Jeden paciorek na „Ojcze nasz” i dziesięć na „Zdrowaś Maryjo”. Ważne, żeby to była praca ręczna i wspólna w domu. Dziesiątki różańcowe przyniesiemy do kościoła w pierwszą niedzielę października.
 5. Nabożeństwa różańcowe w październiku będą codziennie o godz. 1715. Modlitwa różańcem połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i czytanym rozważaniem. Dzieci będą miały swoją modlitwę różańcową w czwartki o godz. 16.30.
 6. Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w Program Odnowy i Ewangelizacji Parafii – Posłańców, Rejonowych i pozostałych – na Dzień Wspólnoty w sobotę 13 października. Spotkamy się w sali parafialnej na nowej plebanii w godzinach od 10 do 14. Prosimy zaplanować sobie udział w tym spotkaniu.
 7. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 8 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w najbliższą sobotę od godz. 10. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 7 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę.

Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwykła – 16 września 2018r.

 1. W naszym kościele możemy zwiedzać wystawę o naszej Patronce pt. „Moją polityką jest miłość. Św. Urszula - Julia Maria hr. Ledóchowska (1865-1939)”. Wystawa będzie u nas przez kolejne niedziele września. Można zwiedzać ją również w tygodniu po zgłoszeniu takiego zamiaru. Zapraszamy do zwiedzania wystawy po Mszy św.
 2. Zapisy dzieci do I Komunii św. odbędą się w tym tygodniu. Rodziców dzieci ze szkoły nr 5 zapraszamy w poniedziałek 17 września, ze szkoły nr 8 we wtorek 18 września a z innych szkół w środę 19 września. Każdego dnia w godzinach od 16 do 17.30.

  Kandydaci do bierzmowania mają zapisy w przyszłym tygodniu. Urodzeni w 2003 r. - 24 i 25 września; urodzeni w 2002 r. - 26 i 27 września. Każdego dnia w kancelarii w godzinach od 16 do 17.30.

 3. Coroczna Niedziela Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii planowana jest 30 września. Zapraszamy małżonków na tę uroczystość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i prosimy o przekazanie zaproszenia znajomym małżeństwom.
 4. Otrzymaliśmy zaproszenie dla Kół Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej na Diecezjalny Dzień Skupienia, który odbędzie się 6 października 2018 (sobota) w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu. Początek o godz. 10, zakończenie o 15. Pojedziemy tam autokarem. Można się już zapisywać.
 5. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 7 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie będzie w najbliższą sobotę o godz. 10. Zapraszamy do wspólnej troski o naszą parafialną świątynię. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 5 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę.
 6. Planujemy dwie pielgrzymki-wyprawy w roku 2019: do Iranu w marcu i do Rosji w lipcu. Programy umieszczone są na stronie parafialnej. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 7. Od kilku miesięcy funkcjonuje w przedsionku kaplicy św. Urszuli tzw. „lodówka parafialna”. Dziękujemy tym osobom, które przynoszą tam żywność, a przez to nie marnujemy jedzenia. Ubodzy korzystają często z lodówki. Zachęcamy do takiej formy pomocy potrzebującym.
 8. Zbliża się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Juz teraz zapraszamy dzieci, aby z pomocą swoich bliskich wykonały rodzinny dziesiątek różańca. Można wykonać go z dowolnych materiałów. Jeden paciorek na „Ojcze nasz” i dziesięć na „Zdrowaś Maryjo”. Ważne, żeby to była praca ręczna i wspólna w domu. Dziesiątki różańcowe przyniesiemy do kościoła w pierwszą niedzielę października.
 9. Parafia św. Jana przy zamku organizuje wyjazd autokarem do sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Wyjazd jednodniowy w sobotę 29 września. Bliższe informacje w zakrystii.

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła – 9 września 2018r.

 1. Gościmy dziś młodzież z Wolontariatu Misyjnego „MISEVI Polska”, która podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy na misjach na Madagaskarze, w Beninie i na Ukrainie. Pozostańmy po Mszy św. jeszcze na prezentację multimedialną o misjach. Wychodząc z kościoła możemy wesprzeć misje ofiarą. Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj było planowane po Mszach św. spotkanie w kawiarni parafialnej z Posłańcami i osobami zaangażowanymi w Program Odnowy i Ewangelizacji Parafii. Jednak z powodu naszego skupienia na sprawach misji w Afryce przekładamy te spotkania na następną niedzielę. Niemniej kawiarnia jest otwarta dzisiaj dla chętnych – zapraszamy.
 3. W naszym kościele możemy od dziś zwiedzać wystawę o naszej Patronce pt. „Moją polityką jest miłość. Św. Urszula - Julia Maria hr. Ledóchowska (1865-1939)” Wystawę przygotowała urszulanka s. Małgorzata Krupecka w Warszawy. Dwa lata przed śmiercią św. Urszula powiedziała: „Jedno miałam pragnienie - chciałam służyć Bogu i Ojczyźnie!”. Pokazuje to wystawa, która od 2009 roku stale krąży po Polsce. My jesteśmy 99 miejscem, gdzie jest eksponowana. Wystawa będzie u nas przez kolejne niedziele września. Można zwiedzać ją również w tygodniu po zgłoszeniu takiego zamiaru. Po jej zakończeniu planujemy formę konkursu wiedzy z nagrodami. Zapraszamy do zwiedzania wystawy po Mszy św.
 1. Coroczna Niedziela Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii planowana jest 30 września. Już teraz zapraszamy małżonków na tę uroczystość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i prosimy o przekazanie zaproszenia znajomym małżeństwom.
 2. Otrzymaliśmy zaproszenie dla Kół Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej na Diecezjalny Dzień Skupienia w rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 6 października 2018 (sobota) w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu. Początek o godz. 10, zakończenie o 15. Pojedziemy tam autokarem. Można się już zapisywać.
 3. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 5 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie będzie w najbliższą sobotę o godz. 10. Zapraszamy do wspólnej troski o naszą parafialną świątynię. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kotarbińskiego 4 za wczorajszą pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę.
 4. Zapisy dzieci do I Komunii św. odbędą się po następnej niedzieli. Rodziców dzieci ze szkoły nr 5 zapraszamy w poniedziałek 17 września, ze szkoły nr 8 we wtorek 18 września a z innych szkół w środę 19 września. Każdego dnia w godzinach od 16 do 17.30.
 5. Stowarzyszenie „Nasz Malbork”, w związku ze zgłoszonym do Budżetu Obywatelskiego projektem placu zabaw, który może powstać na terenie naszego osiedla Południe, w pobliżu Intermarche, prosi parafian o podpisy poparcia pod tym projektem. Można to zrobić dziś przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy
 6. Jest już nowa księga intencji mszalnych na rok 2019. Można zajmować terminy Mszy św. w przyszłym roku.
 7. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy kościoła i domu parafialnego.

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła – 2 września 2018r.

 1. Jutro dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Zatroszczmy się, by rozpoczęły go w imię Boże. Zapraszamy uczniów, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na Eucharystię o godz. 8 rano w kościele, podczas której będziemy modlić się o światło i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym.
 2. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.
 3. Za tydzień gościć będziemy młodzież z Wolontariatu Misyjnego „MISEVI Polska”, która podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy na misjach na Madagaskarze, w Beninie i na Ukrainie.
 4. Uczestnicy lipcowej pielgrzymki do Rumunii mają swoje spotkanie dziś o godz. 15. Rozpoczniemy je Mszą św. w kaplicy.
 5. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 7, 16.30 i 18 połączone z okazją do spowiedzi. Odwiedziny u chorych przed południem.
 6. Wszystkich ministrantów zapraszamy na pierwszą powakacyjną zbiórkę w najbliższą sobotę o godz. 10 w zakrystii kościoła.
 7. Coroczna Niedziela Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii planowana jest 30 września. Już teraz zapraszamy małżonków na tę uroczystość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i prosimy o przekazanie zaproszenia znajomym małżeństwom.
 8. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców ulicy Kotarbińskiego 4 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie będzie w najbliższą sobotę o godz. 10. Zapraszamy do wspólnej troski o naszą parafialną świątynię.

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła – 26 sierpnia 2018r. - Matki Bożej Częstochowskiej

 1. Kończy się czas wakacji. Za tydzień powracamy do zwykłego czasu Mszy św. niedzielnych. Od 2 września będzie Msza św. o godz. 10.30.
 2. Natomiast w tygodniu powracamy do wieczornej Mszy św. w kaplicy - od jutra.
 3. W sobotę przypada 1 września: dzień pamięci ofiar II wojny światowej, a tym samym dzień modlitw o pokój na świece. Zgodnie z życzeniem papieża Franciszka tego dnia modlimy się także o ochronę i ocalenie przez zniszczeniem i złem całego świata stworzonego przez Boga. W sobotę zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w tych intencjach od godz. 15 do wieczornej Mszy św., bo jednocześnie jest to pierwsza sobota miesiąca.
 4. Uczestnicy lipcowej pielgrzymki do Rumunii mają swoje spotkanie w niedzielę 2 września o godz. 15. Rozpoczniemy je Mszą św. w kaplicy.
 5. Na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona Msza św. w poniedziałek 3 września o godz. 8.
 6. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. zapraszamy na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.
 7. Składamy serdecznie podziękowanie paniom, które dbają o wystrój kościoła w kwiaty na niedziele i uroczystości.
 8. W niedzielę 9 września gościć będziemy młodzież z Wolontariatu Misyjnego „MISEVI Polska”, która podzieli się z nami swoim doświadczeniem pracy na misjach na Madagaskarze, w Beninie i na Ukrainie.

Święta

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera albo wspomnienie świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues?a, prezbiterów, oraz Towarzyszy

Dzisiaj jest

piątek,
19 października 2018

(292. dzień roku)

Sprawdź pogodę u nas =>

FACEBOOK - strona Parafii

Porządek Mszy św.

Msze św. w niedziele:

700, 900, 1030, 1200, 1800

 

Msze św.  w tygodniu:

700 i 1800

 

Różaniec codziennie:

1715

 

100-lecie Niepodległości Polski

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
43112